KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5053235
nr 505 3235
osignerad , 1800-tal, mansporträtt, 12x10
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 januari 2008
kl 17:47:02
500 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
650 kr
1.100 kr